BAUART - Hurtownia materiałów budowlanych

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku już ponad 20 lat. Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa, naszym głównym celem było sprostanie wymaganiom oraz dążenie do pełnej satysfakcji naszych Klientów. Efektem naszej działalności są przyjacielskie i długie relacje nie tylko z naszymi Klientami, ale również Kontrahentami oraz Dostawcami. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kołbaskowie w okolicach Szczecina w województwie Zachodniopomorskim, ale zakresem naszej działalności obejmujemy całą Polskę. Posiadamy Kontrahentów w wielu miastach i od niedawna prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Zaczęliśmy od szeroko pojętej sprzedaży materiałów budowlanych, jednak z czasem wyspecjalizowaliśmy się w dachach.

Od 2000 roku jesteśmy generalnym przedstawicielem na Polskę producenta dachówki cementowej Benders. Jest to silna szwedzka firma istniejąca na rynku już od 1960 roku. W swojej ofercie posiada zarówno klasyczną jak i oryginalną gamę kolorów oraz wzorów dachówek. Produkty Benders to przede wszystkim bardzo wysoka jakość, wytrzymałość oraz gwarancja na lata.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową, inwestycyjną jak i detaliczną. W naszej ofercie posiadamy:

  • pełen zakres dostępnych pokryć dachowych – dachówki cementowe i ceramiczne, blachy – trapezowe, płaskie, stalowe, blachodachówki, panele dachowe
  • akcesoria dachowe
  • rynny – PVC, stal, ocynk, bezokapowe, tytan-cynk
  • docieplenia dachów, ścian, podłóg oraz stropów
  • okna z PCV, drewna, aluminium, dachowe
  • płytki elewacyjne

Nasze doświadczenie pozwala na trafne rozpoznanie potrzeb Klienta, a pełna gama pokryć dachowych – na zaoferowanie najlepszego rozwiązania, w najniższej cenie na rynku.